Niesamowity wieczór z wróżbami w szkole podstawowej
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w Szkole Podstawowej w Skokach

Podczas uroczystego apelu w obecności zaproszonych gości i rodziców dyrektor szkoły Wiesław Berendt dokonał podsumowania minionego roku szkolnego. Wręczył najzdolniejszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, na które mozolnie pracowali przez dziesięć miesięcy. Wiele uwagi poświęcił opuszczającym już mury naszej szkoły szóstoklasistom. Najlepsi otrzymali nagrody książkowe, a rodzice uhonorowani zostali Listami Gratulacyjnymi. Uczniowi Edwardowi Surdykowi przyznano tytuł Primus Inter Pares za uzyskanie najwyższej średniej wyników nauczania z trzech lat, wysoki wynik egzaminu zewnętrznego i reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach.
Podsumowanie lata z nauczycielami szkoły w Skokach
Andrzej Surdyk nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Skokach

53 uczniów i ubiegłorocznych absolwentów szkół podstawowych z Gminy Skoki, tj. Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach i Szkoły Podstawowej w Jabłkowie oraz Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Korczaka w Antoniewie, na zaproszenie burmistrza Tadeusza Kłosa, gościło w sobotę 12 marca br. w hali skockiego gimnazjum.
Pierwsze nabożeństwo ekumeniczne w Skokach
X Jubileuszowy Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych – dzień II








Unia Europejska



















