
Już po raz trzeci w naszej gminie odbyła się uroczystość pod tytułem Skocka Gala, której organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Uroczystość miała miejsce w Hali widowiskowo – sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Uświetnili ją swoją obecnością min. tacy goście jak: I Wicewojewoda Wielkopolski pan Paweł Rożyński, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego pan Wojciech Jankowiak, Starosta Powiatu Wągrowieckiego pan Michał Piechocki, Przewodniczący Rady Powiatu Wągrowieckiego pan Krzysztof Migasiewicz. Uczniowie zostali zaproszeni wraz z rodzicami.
Niesamowity wieczór z wróżbami w szkole podstawowej
Marsz z historią w tle – część 2
Podsumowanie lata z nauczycielami szkoły w Skokach
Romantyczna sobota w Roku Romantyzmu Polskiego
A w szkolnej bibliotece po zmroku…








Unia Europejska



















