
Już po raz trzeci w naszej gminie odbyła się uroczystość pod tytułem Skocka Gala, której organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Uroczystość miała miejsce w Hali widowiskowo – sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Uświetnili ją swoją obecnością min. tacy goście jak: I Wicewojewoda Wielkopolski pan Paweł Rożyński, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego pan Wojciech Jankowiak, Starosta Powiatu Wągrowieckiego pan Michał Piechocki, Przewodniczący Rady Powiatu Wągrowieckiego pan Krzysztof Migasiewicz. Uczniowie zostali zaproszeni wraz z rodzicami.
V Jubileuszowa Skocka Gala Mistrzów – Relacja, Galeria i FILM

Po raz kolejny spotkaliśmy się na uroczystości pt. Skocka Gala Mistrzów, tym razem w jubileuszowym piątym wydaniu.
Jak na jubileusz przystało Galę swoją osobą uświetnili nadzwyczajni Goście, a była nimi „złota" wioślarska czwórka podwójna mężczyzn w składzie Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski wraz z trenerem Aleksandrem Wojciechowskim. Uroczystość zakończył koncert i pokaz finalistów programu Mam Talent tj. akrobaty Ssnaka oraz zespołu AudioFeels.
Marsz z historią w tle – część 2
Podsumowanie lata z nauczycielami szkoły w Skokach
Romantyczna sobota w Roku Romantyzmu Polskiego
A w szkolnej bibliotece po zmroku…








Unia Europejska



















