Półkolonia letnia z TĘCZĄ „WAKACJADA – półkolonia na sportowo”
SKOCKA GALA MISTRZÓW PO RAZ CZWARTY

Już po raz czwarty w naszej gminie odbyła się uroczystość pod tytułem Skocka Gala Mistrzów, której organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Uroczystość miała miejsce w Hali widowiskowo - sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Uświetnili ją swoją obecnością min. tacy goście jak: I Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego pan Wojciech Jankowiak, Starosta Powiatu Wągrowieckiego pan Michał Piechocki.
Spacer ze Skoków do Rejowca śladami Andrzeja Reja
V Jubileuszowy Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych już na stałe wpisał się w krajobraz imprez organizowanych dla społeczności skockiej. Niewątpliwie jest on ważnym wydarzeniem z uwagi na swój profilaktyczno - edukacyjny charakter.
Marsz z historią w tle – część 2
100 lat Polskiej Szkoły w Skokach

Już po raz trzeci w naszej gminie odbyła się uroczystość pod tytułem Skocka Gala, której organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Uroczystość miała miejsce w Hali widowiskowo – sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Uświetnili ją swoją obecnością min. tacy goście jak: I Wicewojewoda Wielkopolski pan Paweł Rożyński, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego pan Wojciech Jankowiak, Starosta Powiatu Wągrowieckiego pan Michał Piechocki, Przewodniczący Rady Powiatu Wągrowieckiego pan Krzysztof Migasiewicz. Uczniowie zostali zaproszeni wraz z rodzicami.








Unia Europejska



















