W wakacyjny poniedziałek, 3 lipca, Stowarzyszenie Edukacyjne TĘCZA przy wsparciu finansowym Miasta i Gminy Skoki rozpoczęło półkolonię letnią pt. „WAKACJADA – półkolonia na sportowo”.

Zajęcia zostały zorganizowane dla 72 uczestników w szkole w Jabłkowie, w Lechlinie i w Rejowcu.

Filmowo – zdjęciowa migawka z półkolonii:

Tego lata dzieci uczestniczyli w zajęciach o charakterze sportowo – rekreacyjnym oraz edukacyjnym. Odbyły się gry i zabawy ruchowe, gry terenowe, gry zespołowe i sportowe, spacery edukacyjne, zajęcia taneczne, zajęcia lekkoatletyczne, zajęcia praktyczne z pierwszej pomocy, zajęcia kreatywne oraz spotkania i wspólne treningi z zaproszonymi sportowcami. Nie było czasu na nudę.

To był fantastycznie spędzony czas! Obejrzyjcie fotorelację, która przedstawia dzieci podczas różnorodnych działań organizowanych podczas wypoczynku.

Galeria zdjęć z półkolonii: