A w szkolnej bibliotece po zmroku…
V Jubileuszowa Skocka Gala Mistrzów – Relacja, Galeria i FILM

Po raz kolejny spotkaliśmy się na uroczystości pt. Skocka Gala Mistrzów, tym razem w jubileuszowym piątym wydaniu.
Jak na jubileusz przystało Galę swoją osobą uświetnili nadzwyczajni Goście, a była nimi „złota" wioślarska czwórka podwójna mężczyzn w składzie Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski wraz z trenerem Aleksandrem Wojciechowskim. Uroczystość zakończył koncert i pokaz finalistów programu Mam Talent tj. akrobaty Ssnaka oraz zespołu AudioFeels.
Podsumowanie lata z nauczycielami szkoły w Skokach
Pierwsze nabożeństwo ekumeniczne w Skokach
X Jubileuszowy Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych – dzień II
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011 w Szkole Podstawowej w Skokach

Podczas uroczystego apelu w obecności zaproszonych gości i rodziców dyrektor szkoły Wiesław Berendt dokonał podsumowania minionego roku szkolnego. Wręczył najzdolniejszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, na które mozolnie pracowali przez dziesięć miesięcy. Wiele uwagi poświęcił opuszczającym już mury naszej szkoły szóstoklasistom. Najlepsi otrzymali nagrody książkowe, a rodzice uhonorowani zostali Listami Gratulacyjnymi. Uczniowi Edwardowi Surdykowi przyznano tytuł Primus Inter Pares za uzyskanie najwyższej średniej wyników nauczania z trzech lat, wysoki wynik egzaminu zewnętrznego i reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach.
VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2012r.

Już po raz siódmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2010 r. społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.








Unia Europejska



















