We wtorkowe przedpołudnie, 23 kwietnia Urząd Miasta i Gminy w Skokach gościł wyjątkowych klientów, dzieci z grupy SOWY II z Przedszkola Samorządowego im. Kubusia Puchatka w Skokach z wychowawczyniami Katarzyną Adamską oraz Lucyną Babrakowską.

Młodzi interesanci bardzo aktywnie uczestniczyli w „zwiedzaniu” budynku Urzędu. Wykazali się dużą wiedzą i co bardzo cieszy zainteresowaniem działaniami samorządu. Dzieci poznały strukturę i zadania jakie są wykonywane w Urzędzie, wcielały się w role urzędników, radnych, a nawet Burmistrza.

Na koniec młodzi obywatele składając podziękowanie wręczyły Burmistrzowi własnoręcznie wykonany upominek, słonika który przynosi szczęście.

Mamy nadzieję, że wizyta oraz otrzymane upominki sprawiły im wiele radości.

zdjęcia: Karolina Stefaniak i Katarzyna Przybysz