Światowy Dzień Wody w Potrzanowie
VI Skocka Gala Mistrzów – zobacz relację Galerię i Film

Po raz VI, 6 marca 2010 roku, w hali widowiskowej w Skokach pan Tadeusz Kłos Burmistrz Miasta i Gminy Skoki uhonorował pamiątkowymi dyplomami, książkami oraz statuetkami dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Skoki za szczególne osiągnięcia naukowe i sportowe oraz godne reprezentowanie Gminy Skoki poza jej granicami w 2009 roku. Wyróżnionych zostało 54 uczniów i absolwentów ze wszystkich placówek oświatowych działających na terenie Gminy. Docenieni zostali także nauczyciele i opiekunowie za wkład w kształcenie młodego pokolenia Skoczan.
SKOCKA GALA MISTRZÓW PO RAZ CZWARTY

Już po raz czwarty w naszej gminie odbyła się uroczystość pod tytułem Skocka Gala Mistrzów, której organizatorem był Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Uroczystość miała miejsce w Hali widowiskowo - sportowej przy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach. Uświetnili ją swoją obecnością min. tacy goście jak: I Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego pan Wojciech Jankowiak, Starosta Powiatu Wągrowieckiego pan Michał Piechocki.

53 uczniów i ubiegłorocznych absolwentów szkół podstawowych z Gminy Skoki, tj. Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach i Szkoły Podstawowej w Jabłkowie oraz Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Korczaka w Antoniewie, na zaproszenie burmistrza Tadeusza Kłosa, gościło w sobotę 12 marca br. w hali skockiego gimnazjum.
X Jubileuszowy Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych – dzień II
Spacer ze Skoków do Rejowca śladami Andrzeja Reja
VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2012r.

Już po raz siódmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2010 r. społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.
V Jubileuszowa Skocka Gala Mistrzów – Relacja, Galeria i FILM

Po raz kolejny spotkaliśmy się na uroczystości pt. Skocka Gala Mistrzów, tym razem w jubileuszowym piątym wydaniu.
Jak na jubileusz przystało Galę swoją osobą uświetnili nadzwyczajni Goście, a była nimi „złota" wioślarska czwórka podwójna mężczyzn w składzie Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński i Konrad Wasielewski wraz z trenerem Aleksandrem Wojciechowskim. Uroczystość zakończył koncert i pokaz finalistów programu Mam Talent tj. akrobaty Ssnaka oraz zespołu AudioFeels.








Unia Europejska



















