
W dniach 11-15 czerwca 2008 r. uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą panem Andrzejem Surdykiem pokonywali trudy podróży, na którą udali się do Srebrnej Góry. Wędrowali na srebrnogórskich szlakach wśród buczyny, wśród fortecznych murów, w gnejsowych ścianach sztolni i w półmroku wąwozów.
Młodzież z Antoniewie godnie nas reprezentuje
Rajd Mickiewiczowskim Szlakiem

W dniu 27.09.2008 r. 30-osobowa grupa młodzieży z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie z opiekunami: Bartosz Seidlerem, Ireneuszem Żakiem i Grażyną Lubawą uczestniczyła w Wojewódzkim Rajdzie ,,Mickiewiczowskim Szlakiem" na trasie Oborniki - Objezierze. Głównym celem rajdu było przypomnienie pobytu A. Mickiewicza w Wielkopolsce oraz popularyzacja turystyki pieszej i rowerowej.
Rowerem przez Wielkopolskę – gmina Skoki
Rajd Przygodowy „Wertepy” znów w Gminie Skoki

W dniach 25-27 kwietnia 2014 na terenie Gminy Skoki odbył się VIII ogólnopolski ekstremalny Rajd Przygodowy Wertepy, organizowany przez Klub Sportowy Hades z Poznania. Po raz drugi w historii rajdu areną zmagań była gmina Skoki i okolice (pierwszy w 2008).








Unia Europejska



















