Sucha nogą do „Puszczy Zielonka”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej gminy, jak i turystów gmina wykonała 66m kładkę pieszo-rowerową nad zabagnionym odcinkiem szlaku turystycznego przebiegającego obok jez. Karolewskiego na terenie naszej gminy.
Spotkanie z himalaistą Adamem Bieleckim
Rajd pomimo kaprysów pogodowych

15 września 2007 roku kilka minut po godzinie 10:00 z Placu Powstańców Wlkp. w Skokach wystartował kolejny rowerowy rajd szlakami naszej Gminy. Na rozpoczęciu imprezy uczestników serdecznie powitał organizator Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos.
Zapisy na Puszcza Wpuszcza ruszyły
Aktywna końcówka roku szkolnego w MOW w Antoniewie
Agroturystyka SOŁTYSÓWKA metą VI Rajdu rowerowego w nieznane.








Unia Europejska















