LATO = OBÓZ = JAROSŁAWIEC = PRZYGODA = WYPOCZYNEK = ZABAWA = WSPOMNIENIA

Można by pisać jeszcze więcej synonimów na określenie obozu w Jarosławcu, ale musieli by tego dokonać wszyscy uczestnicy, a nie tylko ja. Jest bowiem w tym miejscu jakaś magiczna moc, która przyciąga nas w to miejsce. Nie inaczej było i w tym roku Grupa harcerzy 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” im. gen. Stanisława Sosabowskiego wsparta cywilami i tym razem gościła na „Leśnej Polanie” – stanicy hufca ZHP Sławno.
Rajd rowerowy „Na tropie średniowiecznych wojów”

Po raz V Burmistrz Miasta i Gminy Skoki wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Odpowiedzialny Kierowca w dniu 3 czerwca br.
W Gminie Skoki pogoda zawsze w cenie!

Co tu dużo pisać! Pogoda się udała i frekwencja uczestników także! Tak sezon turystyczny rozpoczęła Gmina Skoki oraz Związek Międzygminny Puszcza Zielonka, II już raz organizując z początkiem sezonu pieszy marsz pod nazwą „My się zimy nie boimy…”.
Wakacyjne wspomnienie z Jarosławca

Już po raz 21 grupa skockich harcerzy z 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” oraz towarzyszący im „cywile” odwiedziła stanicę harcerską „Leśna Polana” w Jarosławcu należącą do hufca ZHP Sławno.
5. Festiwal NW z Doliną Wełny na mokro
OBÓZ WĘDROWNY 2009 Koła PTTK Skoki Góry Bardzkie, Sowie, Stołowe

Po raz kolejny turyści ze szkockiego koła PTTK w Skokach wyruszyli w góry na obóz wędrowny. Tym razem trasa wędrówki wiodła poprzez Gór Bardzkie, Sowie i Stołowe. Kiedy rankiem 10 lipca wysiedliśmy na dworcu kolejowym w Kłodzku przywitało nas przygrzewające słoneczko, jednak idąc przez miasto widzieliśmy worki z piaskiem ułożone wokół domów i zacieki na murach świadczące o niedawnej powodzi.
9. raz z mapą w ręku i rowerem








Unia Europejska



















