Rajd rowerowy „Na tropie średniowiecznych wojów”

Po raz V Burmistrz Miasta i Gminy Skoki wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Odpowiedzialny Kierowca w dniu 3 czerwca br.
W Gminie Skoki pogoda zawsze w cenie!

Co tu dużo pisać! Pogoda się udała i frekwencja uczestników także! Tak sezon turystyczny rozpoczęła Gmina Skoki oraz Związek Międzygminny Puszcza Zielonka, II już raz organizując z początkiem sezonu pieszy marsz pod nazwą „My się zimy nie boimy…”.
LATO = OBÓZ = JAROSŁAWIEC = PRZYGODA = WYPOCZYNEK = ZABAWA = WSPOMNIENIA

Można by pisać jeszcze więcej synonimów na określenie obozu w Jarosławcu, ale musieli by tego dokonać wszyscy uczestnicy, a nie tylko ja. Jest bowiem w tym miejscu jakaś magiczna moc, która przyciąga nas w to miejsce. Nie inaczej było i w tym roku Grupa harcerzy 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” im. gen. Stanisława Sosabowskiego wsparta cywilami i tym razem gościła na „Leśnej Polanie” – stanicy hufca ZHP Sławno.
5. Festiwal NW z Doliną Wełny na mokro
Gmina Skoki jak zwykle na targach TOUR SALON 2010

W dniach 20-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się jak co roku targi turystyczne TOUR SALON 2010. Od kilku lat Gmina Skoki aktywnie promuje swoje walory przyrodniczo-turystyczne na tych targach i tym razem nas nie zabrakło.
Mali Skoccy Podróżnicy – odsłona V KOLUMBIA

Zaczęło się w mroźnym styczniu od spotkania w gorącej Afryce, a skończyło w maju w równie gorącej Kolumbii. Przez ten czas dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym miały okazję odwiedzić pięć najciekawszych zakątków świata.
Ostatnim z cyklu miejscem był kraj Ameryki Południowej przedstawiony 23 maja pt.: „Kolumbia – czyli jak złapać byka za ogon” oraz 24 maja pt.: ”Kolumbia – tam gdzie kawa rośnie w ogrodzie”.
Szczypta rywalizacji ze Szczyptą Natury








Unia Europejska



















