Nowy Mistrz Koła PZW w Skokach na 2008 rok

25 maja 2008 roku najwytrwalsi i ambitni wędkarze z koła PZW w Skokach zebrali się nad jeziorem Rościńskim by walczyć o tytuł Mistrza Koła na rok 2008. Zmagania odbywały się dwuetapowo, a po sześciu godzinach komisja sędziowska która cały czas czuwała nad ich rzetelnością i sprawnym przebiegiem dokonała podsumowania i ogłoszenia wyników.
Zdobył Puchar Przewodniczącego Rady
Gmina Skoki dba o potrzeby mieszkańców
„Mały Książę” i „100 Lat” u skockich Emerytów
Rywalizowali o tytuł „Mistrza Koła”
Na roboczo i świątecznie u skockich emerytów








Unia Europejska



















