Robert Chelwing łowiąc 12,690 kg ryb zwyciężył w Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Skoki. II miejsce z 10,560 kg wywalczył Jacek Dudek, a III miejsce z  9,795 kg ryb zdobył Marek Kubicki.

Wspomniane Zawody z udziałem 12 wędkarzy – członków skockiego Koła PZW, zgodnie z ustalonym przez Koło „Kalendarzem”, odbyły się w niedzielę 21 sierpnia  na jeziorze Rościńskim. Mimo niesprzyjającej wędkowaniu, a przynajmniej wędkarzom pogody, spośród których co niektórzy z powodu uciążliwego deszczu trzykrotnie zmieniali ubrania, wszyscy wytrwali do końca. Samym rybom deszcz zdawał się nie przeszkadzać, a można powiedzieć, że wręcz zachęcał je do brań, czego dowodem może być fakt, że nie było wędkarza  który nie legitymował by się pokaźnym połowem. Potwierdza to protokół Komisji sędziowskiej, z którego wynika że do siatek zawodników trafiło łącznie 72.120 kg ryb, które na koniec trwającego w godzinach od 8.,30 do 12,30 wędkowania zgodnie z Regulaminem sportowego połowu ryb trafiły z powrotem do wody.

Po zakończeniu zawodów wszyscy z ochotą skupili się przy gorącej strawie. Raczono się czerwonym barszczykiem, kawą i herbatą oraz kiełbaską z kotła. Tutaj też ogłoszono wyniki, a wymienionym na wstępie zdobywcom trzech pierwszych miejsc, Wiceprezes Koła Wojciech Kłosowski w imieniu fundatora – Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Skoki Zbigniewa Kujawy- wręczył Puchary Pamiątkowe.

Na podstawie relacji Sekretarza Koła Piotra Babrakowskiego.