
Wieczór 12 maja 2012 roku przyniósł nam doskonałą strawę duchową. W sali na piętrze skockiej biblioteki publicznej wystąpił dla skoczan i nie tylko Artur Barciś – aktor. Znamy go głównie z ról komediowych w serialach telewizyjnych, w Miodowych latach oraz w Ranczu Wilkowyje. Dzięki nim może gościć w naszych domach bardzo często. Rzadziej kojarzymy go z innymi rolami, choć jego dorobek artystyczny jest naprawdę imponujący. Grał w Dekalogu Krzysztofa Kieślowskiego i to nie w jednej tylko części a w większości. Można go zobaczyć w wielu filmach: Ostatni prom, Pułkownik Kwiatkowski, Znachor, Dwa księżyce i w wielu, wielu innych.
Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Skokach nie został rozstrzygnięty
Kanalizacja deszczowa na ul. Polnej
Sołtysi i rady sołeckie przed wyborami
Kurs tańca towarzyskiego dla par – zapisy ruszają!
Remont mostu w Potrzanowie zakończony








Unia Europejska



















