Dnia 11.06.2011 roku w Lechlinie odbyła się uroczystość Dnia Strażaka połączona ze ślubowaniem na sztandar nowo przyjętych członków Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Młodszej Drużyny Pożarniczej. Po złożeniu ślubowania druhowie otrzymali pamiątkowe dyplomy z rotą ślubowania podpisane przez Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego dh. Dariusza Lipczyńskiego.

Ślubowanie złożyli:

Seniorzy: Witold Bzdęga, Rafał Karczewski, Dawid Kubiak

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza: Ilona Ciachla, Kamil Gramza, Dorian Karczewski, Adrian Karczewski, Michał Drewicz, Łukasz Jasiński, Błażej Podolski, Adam Jung, Dawid Przybylski, Damian Hepner.

Ponadto Prezydium Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego w Skokach nadało wyżej wymienionym Druhom MDP ORĄZOWĄ ODZNAKĘ „Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza”.

Druhom Seniorom odznakę za wysługę lat: 30 lat dh Roman Konieczny, 20 lat dh Czesław Zaranek, 15 lat dh Krzysztof Owczarzak, 15 lat dh Waldemar Łagodziński, 10 lat dh Bartosz Szymański, 5 lat dh Marcin Owczarzak i 5 lat dh Jakub Jabłkowski.

Uroczystość zakończyła grochówa strażacka, ognisko oraz kiełbaska.

strazacy

strazacy_1

strazacy_2

strazacy_3

strazacy_4

strazacy_5