Trwa bardzo dobra passa piłkarzy nożnych skockiego gimnazjum. Po zwycięstwie w silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Halowym, uczestniczyli oni w Finale Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej. Zwycięzca zawodów awansował do finału wojewódzkiego ,który odbędzie się 17 marca. W zawodach uczestniczyło 5 zespołów, reprezentując powiaty naszego rejonu . Skoccy gimnazjaliści spotkali się kolejno z Lipią Górą wygrywając 3:1 , następnie w przedwczesnym finale ze Złotowem remisując 2:2,dalej z Wyrzyskiem wygrywając 3:2. Przystępując do ostatniego pojedynku nasi reprezentanci wiedzieli ,ze muszą pokonać Młynkowo pięcioma bramkami. W przypadku porażki spadali nawet na III miejsce. Do ostatniego gwizdka ważyły się losy meczu , jednak zakończył się on pomyślnie dla naszych zawodników, którzy pokonali przeciwników …5:0.dzięki temu zwycięstwu wyprzedzili Złotów lepszą różnicą bramek a bohaterem spotkania został Michał Gruszka strzelając wszystkie bramki. 

Ostateczna tabela
1. Skoki 10 pkt 13-5
2. Złotów 10 pkt 13-6
3. Młynkowo 4 pkt 8-11
4. Lipia Góra 2 pkt 4-8
5. Wyrzysk 1 pkt 6-12

Dyrektor gimnazjum wystąpił do SZS „Wielkopolska” z propozycją organizowania finału wojewódzkiego. Jeśli wszystko zostanie pomyślnie zaakceptowane to 17 marca 8 najlepszych drużyn z Wielkopolski spotka się w naszej hali i wyłoni spośród siebie medalistów wojewódzkich.

Awans wojewódzki wywalczyli: Gruszka M, Hagdan R, Kramer R. Stiller M, Rosik S., Zywert M,. Szymkowiak D, Springer D, Krzyśka R., Lisiecki T . Opiekunem zespołu jest G, Samol.