W lutym na hali widowiskowo-sportowej w Skokach odbył się cykl turniejów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki organizowane przez KS Wełnę Skoki we wszystkich kategoriach wiekowych:

2.02 TRAMPKARZ (2004 i młodsi)
3.02 SKRZAT (2012 i młodsi)
3.02 ŻAK (2010 i młodsi)
9.02 MŁODZIK (2006 i młodsi)
16.02 ORLIK (2008 i młodsi)
17.02 ŻAK (2010 i młodsi)

48 zespołów, czyli około pół tysiąca młodych zawodników nie tylko z naszego powiatu spotkało się na boisku by móc przeżyć swoją przygodę z piłką. Każda drużyna, która mierzyła swe siły w turnieju chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Było dużo grania, wiele strzelonych bramek, wiele pięknych, zgranych akcji a to wszystko po to aby zająć jak najlepsze miejsce.

Z turniejów nikt nie wyjeżdżał przegrany. Z rąk pana Burmistrza Tadeusza Kłosa każdy zawodnik otrzymywał medal, drobny upominek a cała drużyna puchar za zajęcie odpowiedniego miejsca w klasyfikacjach końcowych. Nad częścią cateringową (obiady dla drużyn, kawa, herbata, ciasta dla kibiców) czuwały niezastąpione kierowniczki drużyn z KS Wełny Skoki.

Wszystkim drużynom, które wzięły udział w turniejach gratulujemy i dziękujemy za przybycie. Podziękowania należą się także panu Burmistrzowi Tadeuszowi Kłosowi oraz Prezesowi KS Wełna Skoki panu Wiesławowi Szczepaniakowi za istotny wkład w realizację cyklu turniejów.