Po raz drugi w przeciągu tygodnia 25 lutego 2007 roku w Skockiej Hali zagrała drużyna KS LECH Poznań, tym razem podczas Turnieju Trampkarzy Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki zorganizowanego przez trenera Klubu Wełna Skoki Radosława Kujawę.

W turnieju udział wzięło osiem drużyn zajmując kolejno następujące miejsca:

  1. Lech Poznań I
  2. Concord Murowana Goślina
  3. Warta Poznań
  4. Lech Poznań II
  5. Wełna Skoki
  6. Nielba Wągrowiec
  7. Huragan Pobiedziska
  8. Sokół Mieścisko

Burmistrz Tadeusz Kłos wręczył przedstawicielowi każdej z drużyn puchar i pamiątkowy dyplom.

 


/drużyna Trampkarzy Młodszych KS Wełna Skoki z trenerem Radosławem Kujawą/

Puchar z rąk Burmistrza dla najlepszego strzelca otrzymał Radosław Kramer zawodnik KS Wełny Skoki, a rękawice dla najlepszego bramkarza Jakub Sobol zawodnik drużyny Lecha Poznań I. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju ufundował również FC Lecha ze Skoków.

Podczas tego turnieju miało miejsce jeszcze jedno ważne wydarzenie. Tobiasz Lisiecki trampkarz młodszy Wełny Skoki który ze względów zdrowotnych musiał zaprzestać gry w klubie został „pożegnany” przez piłkarzy, trenerów i działaczy.
Kibice Lecha ze Skockiego FC również postarali się o pamiątki dla chłopca. Otrzymał z rąk przedstawiciela Wiary Lecha Arkadiusza Dembińskiego oraz prezesa FC Skoki Michała Gustowskiego pamiątkową koszulkę z podpisami piłkarzy Lecha Poznań oraz szal i bilet na mecz z Zagłębiem Lubin w Poznaniu 10 marca.

Chłopiec i jego obecna w Hali rodzina nie kryli wzruszenia.

Więcej zdjęć z Turnieju na stronie FC Skoki