Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach to miejsce, które z pasją podtrzymuje lokalne tradycje czytelnicze i kulturalne. Dzisiaj z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek burmistrz Wojciech Cibail osobiście złożył podziękowania pracownikom biblioteki za ich niezachwiane zaangażowanie w edukację i kulturę.

Podczas spotkania, Burmistrz Cibail podkreślił znaczenie biblioteki jako centrum życia społecznego i kulturalnego.

To właśnie tutaj, w murach naszej biblioteki, kształtuje się przyszłość naszej społeczności. Dziękuję wszystkim pracownikom za ich trud, który wpływa na rozwój intelektualny i kulturowy naszych mieszkańców — powiedział burmistrz Wojciech Cibail. – Wasza praca jest kluczowa dla naszej społeczności. Dziękuję za wasze poświęcenie, profesjonalizm i ciężką pracę, które są fundamentem naszego wspólnego sukcesu.

Spotkanie było także okazją do dyskusji na temat nadchodzących wydarzeń w gminie, w tym otwarcia Powozowni Kultury oraz organizacji Dni Miasta i Gminy Skoki.

Dzięki wspólnym wysiłkom Biblioteka w Skokach pozostaje ważnym centrum kulturalnym, inspirującym mieszkańców do rozwijania pasji i poszerzania wiedzy.