W podziekowaniu za współpracę od skockiego Oddziału Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Goszczący 4 października 2011 roku na zebraniu skockiego Oddziału Emerytów, Rencistów i Inwalidów Henryk Zywert - prezes Zarządu Okręgowego Związku w Poznaniu, działając z upoważnienia Zarządu Głównego Związku udekorował Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa „Złotą Odznaką Honorową” za wybitne zasługi dla Związku.
Połowy na pełnym morzu skockich wędkarzy

Wędkarze z Gminy Skoki wraz z kolegami z Rogoźna, Swarzędza i Kobylnicy brali udział w II Otwartych Zawodach Morskich na Bałtyku. Zawody dorszowe 25 września zorganizowało dwóch wędkarskich zapaleńców ze Skoków: Jacek Dudek i Mariusz Kielma.
O życiu codziennym w Skokach – Diariusz skocki
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 RYB” podpisało umowę o pomocy

Bardzo nam miło poinformować Państwa, że w dniu 23 listopada 2010 roku Sekretarz stanu Kazimierz Plocke podpisał umowę dotyczącą realizacji lokalnej strategii rozwoju obszarów rybackich (LSROR) z naszą Lokalną Grupą Rybacką 7 RYB, na kwotę 21.486.256,10 zł. Podpisania umowy ze strony naszego Stowarzyszenia dokonali pani Iwona Sip-Michalska – Skarbnik oraz Wiceprzewodniczący pan Waldemar Wyczyński.
Obchody 50-lecia Koła Łowieckiego „SZARAK”
Hubertowskim polowaniem oraz odsłonięciem i poświęceniem obelisku upamiętniającego założycieli i działaczy, tych którym los nie pozwolił już brać udziału w pracy Koła i tych, którzy odeszli do „Krainy Wiecznych Łowów", członkowie Wojskowego Koła Łowieckiego nr 433 „Szarak", w dniu 7.11 br. zainaugurowali 50-lecie powstania Koła.
Wędkarski Piknik na Dzień Dziecka
Stanisław Grzegorzewski Królem Zielonoświątkowym AD 2011

Zielonoświątkowy Turniej Królewski na strzelnicy w Antoniewie stanowił uwieńczenie odbywających się w dniu 12 czerwca uroczystości Zielonoświątkowych w skockim Kurkowym Bractwie Strzeleckim. Zwycięzcą Turnieju został brat Stanisław Grzegorzewski, a funkcję I i II rycerza wywalczyli bracia: Janusz Król i Alojzy Pacholski.








Unia Europejska


















