24.6 C
Skoki
poniedziałek, 22.06.2026

Rajd z Doliną Wełny

Dzięki finansowemu wsparciu Stowarzyszenie „Dolina Wełny” zorganizowaliśmy rajd rowery w Bliżycach. Pogoda w sobotę 20 kwietnia sprawiła nam psikusa...

Letni wypoczynek w Kotlinie Kłodzkiej

Już po raz kolejny dwadzieścioro pięcioro dzieci z miasta i gminy Skoki wypoczywało przez dziesięć lipcowych dni w malowniczych Górach Bardzkich, położonych w Kotlinie Kłodzkiej. Kolo­nia została zorganizowana przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka „Alia ”.

Jubileuszowe biegi

4 września, ulicami Skoków wystartował 5 Jubileuszowy Bieg Podkowy Tras od zeszłego roku nic się nie zmieniał. jedna pętla...

Rajd rowerowy „Na tropie średniowiecznych wojów”

Po raz V Burmistrz Miasta i Gminy Skoki wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka w ramach kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz Odpowiedzialny Kierowca w dniu 3 czerwca br.

W Gminie Skoki pogoda zawsze w cenie!

Co tu dużo pisać! Pogoda się udała i frekwencja uczestników także! Tak sezon turystyczny rozpoczęła Gmina Skoki oraz Związek Międzygminny Puszcza Zielonka, II już raz organizując z początkiem sezonu pieszy marsz pod nazwą „My się zimy nie boimy…”.

LATO = OBÓZ = JAROSŁAWIEC = PRZYGODA = WYPOCZYNEK = ZABAWA = WSPOMNIENIA

Można by pisać jeszcze więcej synonimów na określenie obozu w Jarosławcu, ale musieli by tego dokonać wszyscy uczestnicy, a nie tylko ja. Jest bowiem w tym miejscu jakaś magiczna moc, która przyciąga nas w to miejsce. Nie inaczej było i w tym roku Grupa harcerzy 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” im. gen. Stanisława Sosabowskiego wsparta cywilami i tym razem gościła na „Leśnej Polanie” – stanicy hufca ZHP Sławno.

Wakacyjne wspomnienie z Jarosławca

Już po raz 21 grupa skockich harcerzy z 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” oraz towarzyszący im „cywile” odwiedziła stanicę harcerską „Leśna Polana” w Jarosławcu należącą do hufca ZHP Sławno.

Dzień Dziecka na rowerze

Podobnie jak w roku ubiegłym Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizował II rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 31 maja tego roku. Grupa ok. 60 rowerzystów wyruszyła w liczącą 15 km trasę wokół jez. Budziszewskiego. Na trasie, na uczestników czekała niespodzianka. Nawiązywała ona do tematu przewodniego poprzedniego rajdu, a mianowicie ptaków. Tym razem nie był to wykład i slajdy o obrączkowaniu ptaków, mogliśmy bezpośrednio uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Turystyczne zakończenie lata

W sobotę 17 września, niemal 200 osób wzięło udział w Rajdzie na zakończenie lata w Puszczy Zielonce, którego organizatorem był Związek Międzygminny...

Nie jesteśmy z cukru! Czyli I wycieczka Nordic Walking

Blisko 40 osobowa grupa osób z terenu Gminy Skoki, ale także też Poznania, Wągrowca, Murowanej Gośliny czy z Popowa Kościelnego nie wystraszyła się niezbyt zachęcającej pogody, deszczowej i pochmurnej i stawiła się w dniu 15 kwietnia przy stacji kolejowej w Sławie Wlkp., by wziąć udział w pieszej wycieczce Nordic Walking.

Nasza strona korzysta z „ciasteczek”. Odwiedź naszą stronę polityki prywatności aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach oraz jak z nich korzystamy.
Website Security Test
Przejdź do treści