Gmina Skoki jak zwykle na targach TOUR SALON 2010

W dniach 20-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się jak co roku targi turystyczne TOUR SALON 2010. Od kilku lat Gmina Skoki aktywnie promuje swoje walory przyrodniczo-turystyczne na tych targach i tym razem nas nie zabrakło.
5. Festiwal NW z Doliną Wełny na mokro
Uprawiasz turystykę, zbieraj odznaki
9. raz z mapą w ręku i rowerem

Podobnie jak w roku ubiegłym Burmistrz Miasta i Gminy wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizował II rajd rowerowy z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 31 maja tego roku. Grupa ok. 60 rowerzystów wyruszyła w liczącą 15 km trasę wokół jez. Budziszewskiego. Na trasie, na uczestników czekała niespodzianka. Nawiązywała ona do tematu przewodniego poprzedniego rajdu, a mianowicie ptaków. Tym razem nie był to wykład i slajdy o obrączkowaniu ptaków, mogliśmy bezpośrednio uczestniczyć w tym wydarzeniu.
„Mali skoccy podróżnicy” – odsłona III Himalaje

Kolejne spotkania podróżnicze dostarczyły dzieciom po raz kolejny mnóstwo wrażeń. W dniach 14 i 15 marca mali skoccy podróżnicy zdobywali ośmiotysięczniki podczas spotkań pt.: DO SZKOŁY POD GÓRKĘ - DZIECI Z HIMALAJSKICH SZLAKÓW i HIMALAJE - TAM GDZIE DZIECI PIJĄ SŁONĄ HERBATĘ.
Harcerze ze Skoków nad morzem, czyli słów kilka o obozie w Jarosławcu 2013

Jak ktoś by się spytał, dokąd pojechać na obóz? Otrzymałby odpowiedź do Jarosławca na stanicę hufca ZHP Sławno „Leśna Polana”. Na następne pytanie, dlaczego? Odpowiedź nie była by już tak oczywista. Jest, bowiem w tym miejscu i przebywających tam ludziach jakiś czar, jakaś magia, która od wielu lat na przełomie lipca i sierpnia każe nam pakować bagaże i ruszać właśnie tam.
Turystyczne rozpoczęcie sezonu w Puszczy Zielonce








Unia Europejska



















