„Skockie Betlejem” – Wigilia dla Seniorów

21-ego grudnia skoccy seniorzy po raz kolejny mięli okazję uczestniczyć w wigilii organizowanej przez Bibliotekę Publiczną, jednak już po wejściu do sali na piętrze wiedzieli, że tegoroczne spotkanie będzie niezapomniane.
„HYCE” nad Maltą czyli odsłonięcie harcerskiego pomnika w Poznaniu

Wielka doniosła uroczystość miała miejsce na tzw. harcerskiej polanie na poznańskiej Malcie. Z udziałem najwyższych władz; Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego oraz Naczelnik ZHP hm. Małgorzaty Sinicy i Komendanta Chorągwi Wielkopolskiej ZHP hm. Jarosława Rury odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika poświęconego Harcerzom Wielkopolskim poległym w walce o niepodległość w latach 1918-1920.
Prawdziwa turystyka przez duże T, czyli poprzez trzy BESKIDY
Paweł Ślósarczyk Królem Zielonoświątkowym AD 2015
OSP w Skokach informuje – Pracowity poranek skockich strażaków !!!
Betlejemskie Światełko Pokoju pod strzechą Urzędu

Betlejemskie Światło Pokoju, to coroczna harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Betlejemskie Światło Pokoju jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei - tradycyjnie stawiane jest na wigilijnym stole.
Wędkarska brać złożyła sobie życzenia

W sobotni wieczór, 19 grudnia tego roku wędkarze, członkowie Kola Nr 120 PZW w Skokach spotkali się aby złożyć sobie świąteczno-noworoczne życzenia.
Wędkarzy tego wieczoru odwiedzili Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos, który złożył życzenia i obiecał, że współpraca pomiędzy samorządem a wędkarzami będzie się układać równie dobrze jak dotychczas.
Dzień Dziecka z Bractwem Kurkowym
Na tropach skockiego kościoła braci czeskich








Unia Europejska



















