Od kilku lat na terenie naszej gminy rozgrywany jest Turniej Gminnej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki, w turnieju tym udział biorą drużyny składające się z zawodników niezrzeszonych.

W roku 2006 postawiono dwa nowe witacze na wjeździe na teren gminy Skoki przy pasie drogowym drogi wojewódzkiej nr 196. Zostały one postawione na wjeździe od strony Poznania i Wągrowca.

OGŁOSZENIE O PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Skoki ul. Ciastowicza 11, 62-085 Skoki tel. 61 8925-801, fax 61 8925-803 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem szkolnym nr 4 w Pawłowie Skockim oznaczonej jako działka nr 302/6 o pow. 0,1687 ha.
Konkurs na najciekawszą Sportową Ozdobę Choinkową OSTiR
II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej

29 stycznia odbył się w Skokach II Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej. W drugiej edycji uczestniczyło 6 zespołów z województw: kujawsko -pomorskiego, wielkopolskiego i zachodnio- pomorskiego.
Z życia Młodzieży Ośrodka Wychowawczego w Antoniewie
Strzelecki turniej z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja

W dniu 3 maja swe statutowe zawody przeprowadziło Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Skokach. Turniej rozgrywany jest w Narodowe Święto Trzeciego Maja dla uczczenia uchwalenia Konstytucji 3 Maja.








Unia Europejska


















