21 lipca grupa uczniów naszej szkoły pod opieką wychowawców i opiekunów (B. Babrakowska, A. Dorawa, N. Klimas, A. Kramer, P. Mączyńska ) wybrała się na wycieczkę do Poznania. Głównym punktem wycieczki był park trampolin Jump Arena – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Poznania.

Po profesjonalnej rozgrzewce, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, wieży do skoków, ścianek wspinaczkowych, a nawet parku linowego. Wycieczka nie tylko sprzyjała wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, ale także rozwijała zainteresowania uczniów sportem.

Po wyczerpującym treningu udaliśmy się do pobliskiej restauracji McDonald‘s. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Wszyscy zadowoleni, choć zmęczeni wróciliśmy do domu.

Paulina Mączyńska