Naszą  ostatnią relację z potyczek „Wełny” na boiskach zakończyliśmy informacją o meczu rozegranym w Skokach w dniu 18 września. W tym miejscu przypominamy, że przeciwnikiem „naszych” była drużyna „Unii” Wapno. Mecz zakończył się wygraną „Wełny” z wynikiem 2 : 1 , a o rezultacie zadecydowali strzelcy bramek Błażej Gebler i Robert Ludowicz. W rezultacie „Wełna” uplasowała się na 2 miejscu Tabeli.

Od tego czasu, w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej, zawodnicy „Wełny” 4 razy wychodzili na boiska i toczyli pojedynki:

– 25 września na wyjeździe z „Radwanem” Lubasz. Spotkanie zakończyło się wygraną Skoczan z wynikiem 1:0. Strzelcem zwycięskiego gola, po którym „Wełna” mając za sobą 6 rozegranych meczy i 15 pkt., z 14 bramkami zdobytymi i 9 straconymi, awansowała na 1 miejsce Tabeli, był Jakub Ślósarczyk. Plasująca się na 2 miejscu Tabeli „Noteć” Czarnków na ten dzień, miała za sobą 4 rozegrane mecze oraz 12 pkt. przy 20 bramkach zdobytych oraz 4 bramkach straconych.

– 2 października na własnym boisku z „Kłosem” Budzyń, który sprowadzili poniżej parteru. Rywalizacja zakończyła się wygraną „Wełny” z wynikiem 9:0, a o wyniku tym ostatecznie zadecydowały: bramka samobójcza zawodnika rywala oraz bramki zdobyte po 2 przez Mateusza Chachułę  i Roberta Ludowicza oraz po 1 przez Jarosława Bączkowskiego, Błażeja Geblera, Miłosza Graczyka i Jakuba Ślósarczyka. Po tym meczu „Wełna” umocniła swą 1 pozycje w Tabeli.

– 8 października  na boisku rywala- „Orła” Pęckowo. Wynik tego spotkania na 1 : 0 dla „Wełny” ustalił Radosław Modlibowski.

– 16 października przed własną publicznością z „Zamkiem” Gołańcz. O wygranej „Wełny” z wynikiem 3:1 i utrwaleniu jej I miejsca w Tabeli zadecydowali strzelcy bramek: Jakub Ślósarczyk – 2 i Błażej Gebler – 1.

W toczonej równolegle rywalizacji w ramach Pucharu Polski nasi zawodnicy na własnym boisku walczyli z „Sokołem” Mieścisko. Mecz zakończył się zwycięstwem „Wełny” z wynikiem 5:1, a wspomniane bramki zdobyli: Radosław Modlibowski- 2 oraz Jarosław Bączkowski, Marcin Siuda i Robert Ludowicz.   

Kolejnym rywalem naszej reprezentacji w rozgrywkach Klasy Okręgowej- tym razem na boisku przy ul. Parkowej w Skokach w dniu 23 października będą piłkarze „Fortuny” Wieleń, ale o tym już niebawem……….