Zmiany w organizacji pracy Urzędu Miasta i Gminy w Skokach
Czerwiec-lipiec w Kole PZW Skoki

Po raz kolejny mieszkańcy naszej gminy ale i nie tylko mogli wziąć udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. Tym razem ścieżka prowadziła w innym kierunku (ostatni rajd był do Budziszewic). Rowerzyści grupą ok. 40 osób wyruszyli z rynku w Skokach żegnani przez Burmistrza Tadeusza Kłosa i kierując się ulicami miasta przez Rejowiec, Stawiany i Pawłowo Skockie wyjechali poza gminę do Dąbrówki Kościelnej gdzie znajdowała się meta rajdu, a mianowicie w Gospodarstwie Agroturystycznym RANCZO W DOLINIE Hanny Sudoł.
Mistrzostwa Gminy Skoki w Tenisie Stołowym – sportowe emocje w Hali Widowiskowo-Sportowej
Dofinansowanie do drogi w Kakulinie
Spotkanie konsultacyjne w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji
5 czerwca urząd będzie zamknięty
Spławikowe Zawody Wędkarskie o tytuł MISTRZA KOŁA 2020
Bałagan wokół pojemników na surowce wtórne








Unia Europejska



















