Co tam w skockiej szkole słychać?
Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 nie ma przed nimi tajemnic

53 uczniów i ubiegłorocznych absolwentów szkół podstawowych z Gminy Skoki, tj. Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach i Szkoły Podstawowej w Jabłkowie oraz Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Skokach i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Korczaka w Antoniewie, na zaproszenie burmistrza Tadeusza Kłosa, gościło w sobotę 12 marca br. w hali skockiego gimnazjum.
Sobota w Owińskach, Radojewie i Boduszewie
Przedszkolami z Kubusia Puchatka
10 lutego br w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Skokach odbyła się druga edycja Skockiej Gali.
Podczas uroczystości Skocka Gala 2005 Burmistrz Miasta i Gminy Skoki Tadeusz Kłos uhonorował dyplomami i nagrodami młodzież z terenu Miasta i Gminy Skoki.
VII Jarmark Bożonarodzeniowy – 2012r.

Już po raz siódmy hala skockiego gimnazjum stała się miejscem Jarmarku Bożonarodzeniowego. W niedzielne popołudnie 16 grudnia 2010 r. społeczność Gimnazjum nr1 im. Polskich Olimpijczyków w Skokach zaprosiła mieszkańców gminy Skoki do udziału w imprezie integrującej pokolenia. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań staraliśmy się stworzyć atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia.








Unia Europejska


















