III Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki

W niedzielę 08.02.2009r. w Skokach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i gminy Skoki z udziałem sześciu drużyn w kategorii juniorów, który zakończył się zwycięstwem miejscowej drużyny „Wełny” Skoki I .

Końcowa tabela turnieju:
1. „Wełna” Skoki I 13 pkt, bramki 13:4
2. „Unia” Wapno 12 pkt 13:5
3. „Concordia” Murowana Goślina 7 pkt 9:7
4. „Sokół” Damasławek 4 pkt 15:14
5. „Wełna” Skoki II 3 pkt 10:24
6. „Nielba” Wągrowiec 3 pkt 5:11

W decydującym spotkaniu o pierwsze miejsce nasza drużyna pokonała „Unię” Wapno 2:1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik „ Wełny” Skoki Marcin Ślósarczyk, a najlepszym bramkarzem również nasza zawodnik Bartosz Rakowski. Natomiast królem strzelców został zawodnik „Sokoła” Damasławek Marek Chlebowski (10 bramek). Organizator turnieju Burmistrz Skoków zapewnił dla wszystkich drużyn puchary oraz poczęstunek oraz sędziego z OZPN Piła.

Nasze drużyny były reprezentowane przez następujących zawodników:
– Szymon Szwed, Bartosz Rakowski, Dawid Szymkowiak, Michał Markiewicz, Piotr Rakowski, Michał Gruszka, Łukasz Mioduszewski, Artur Hagdan, Tomasz Pluciński, Marcin Ślósarczyk, Mateusz Łukasz, Rafał Kędziora, Dariusz Bąkowski, Dawid Rakowicz, Krystian Tarnowski, Marcin Robecki, Radosław Przybylski, Dominik Nowak, Krzysztof Witkowski, Mateusz Podolski, Miłosz Graczyk, Piotr Fertsch.
– Trener: Radosław Kujawa