Robert Tyll, Mateusz Tyll i Aleksandra Tyll oraz Patryk Szymkowiak, tworzący drużynę reprezentującą Miasto i Gminę Skoki, wygrali organizowany 6 czerwca Turniej o Złotą Wieżę w kategorii warcabów.

Drugie miejsce w tej kategorii zajęła reprezentacja Miasta Wągrowiec, a trzecie miejsce zawodnicy z Gminy Wągrowiec.

Rozgrywany równolegle Turniej w kategorii szachów również wygrała reprezentacja Skoków grająca w składzie: Przemysław Sydow, Weronika Sydow, Leszek Szymański i Dawid Laube.

\

Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Gminy Wapno, na trzecim Gminy Wągrowiec, a na czwartym Gminy Mieścisko.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodę dla najmłodszego zawodnika otrzymał równocześnie Dawid Laube, a dla najstarszego zawodnika Mirosław Piechocki.

Organizatorami zawodów byli: Powiatowe Zrzeszenie LZS, Gmina Wapno oraz Powiat Wągrowiecki.