3 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy i Warcabowy z liczną reprezentacją mieszkańców naszej gminy.

W szachach w kategorii kobiet zwyciężyła Anastazja Balcer, 3 miejsce zajęła Żaneta Balcer.
W kategorii junior do lat 12 zwyciężył Stanisław Przybysz, 7 miejsce zajął Jeremi Talarczyk.
W kategorii seniorów 5 był Mirosław Piechocki, 8 Krzysztof Balcer. Startowała 22 zawodników, z tego reprezentację Gminy Skoki stanowiło 6 graczy.

W warcabach w kategorii kobiet zwyciężyła Magdalena Załęska, 2 miejsce zajęła Katarzyna Laube.
W kategorii junior do lat 12 zwyciężył Kamil Labue, 3 miejsce zajęła Adela Balcer, 5 Amelia Załęska, 6 Jowita Balcer, 7 Kornelia Balcer, 8 zajęła Telimena Balcer.
W kategorii junior w wieku 13-18 zwyciężył Dawid Laube, 2 był Klaudiusz Balcer, 3 Mikołaj Załęski.
W kategorii seniorów 8 miejsce zajął Damian Borkowski.

W turnieju startowało 21 zawodników, w tym 12 z Gminy Skoki.