24 września odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach. W turnieju startowało 44 zawodników, Gminę Skoki reprezentowało 14 szachistów.

W kategorii juniorów do lat 12 pierwsze miejsc zajął Stanisław Przybysz, zdobywając Puchar Starosty.

3. miejsce w tej samej kategorii zajął Kamil Laube, 5. Smilian Kononienko (najmłodszy uczestnik turnieju), 6. Jeremi Talarczyk.

W kategorii juniorów do lat 18 3. miejsce zajął Michał Pawluk, 9. Klaudiusz Balcer.

W kategorii kobiet 3. miejsce zajęła Anastazja Balcer, 6. Adela Balcer, 8.miejsce zajęła Kornelia Balcer (najmłodsza uczestniczka turnieju).

W kategorii seniorów 5. miejsce zajął Przemysław Sydow, 7. Mirosław Piechocki, 8. Leszek Szymański, 9. Leszek Sierzchuła12. Wiktor Kuzmienko i 16. Krzysztof Balcer.