Zestawienie z przebiegu zebrań sprawozdawczo – wyborczych sołtysów i rad sołeckich w Gminie Skoki na kadencję 2015-2019

Lp. Sołectwo Sołtys Rada Sołecka Uprawnieni
do głosowania
Obecni
na zebraniu
Termin
odbytego zebrania
1. Budziszewice KLUJ
Henryka
 
Słomiński  Artur
Lichota Zdzisław
Lewicka Iwona

56

21

I termin
2. Bliżyce BŁAŻEJEWSKI*
Wacław
Dudziak Katarzyna
Dull Tadeusz,
Dąbrowski  Jan,
Bystry Marek

134

15

II termin
3. Roszkówko UCIŃSKI
Krzysztof
 
Hepner Jerzy
Swoboda Adam
Madura Ireneusz

68

13

II termin
4. Lechlinek KOWALEWSKA*
Agnieszka
 
Stoiński Marian
Brykczyński  Andrzej
Kowalewski Andrzej

58

10

II termin
5. Glinno MACIEJEWSKI
Alojzy
Iradzka Katarzyna
Gronowicz Stanisława
Marszałek Ewa
Bielecka Monika

124

22

II termin
6. Grzybowo ZARANEK
Andrzej
Wojtkowiak Sylwester
Patelski Ryszard
Zaranek Krystyna

104

17

II  termin
7. Pomarzanki WITEK
Roman
Stajkowska  Irena
Fijołek Karolina

10

7

I  termin
8. Kakulin PINKOWSKA*
Paulina
 
Przybysz Urszula
Szymkowiak Lidia
Bielawski  Andrzej
Wilkosz Marian
Gruszka Marian

136

27

I termin
9.  Lechlin GRABIŃSKI
Paweł 
Dziechciar Anita
Nowak Marcin
Podolska Małgorzata
Podolski  Jarosław
Świder Ewa
Zaranek Agata

241

38

II termin
10. Sławica GAPIŃSKI
Daniel
Filipiak Halina
Florysiak Małgorzata
Ratajczak –Witkowska Aleksandra
Rozpłochowski Zdzisław

170

30

II termin
11. Stawiany GRONOWICZ
Anna
Zielińska Barbara
Król Ewa
Baszczyńska  Magdalena
Smykowski Radosław

122

24

II termin
12. Chociszewo KOMASIŃSKA
Monika
Przybylska Grażyna
Maciejewska Paulina

69

6

II  termin
13. Kuszewo GRUSS
Krystyna
Szczurek Renata
Koczorowski Hieronim
Tylczyńska Mirosława

91

20

I  termin
14. Jabłkowo KUCNER*
Mirosława
Gier Marta
Bąkowska Zofia
Kryskowiak Kamila

234

65

I termin
15. Rościnno CZARNECKI
Hubert
Dereżyński  Mariusz
Loręcka Anna
Woźniak Rafał

174

24

II termin
16 Jagniewice DREWICZ
Wiesław
Wiśniewska Aleksandra
Nawrocka- Łukasik Marlena
Łukaszewska Kamila

92

11

II termin
17. Pawłowo Skockie DANKOWSKA*
Justyna
Słoma Elżbieta
Krupa Krzysztof
Paczyński Karol
Piotrowski Sebastian

193

33

II termin
18. Raczkowo BACHORSKA*
Elżbieta
Charubin Dariusz
Frontczak Maciej
Konowalska Katarzyna

 98

21

I  termin
19 Szczodrochowo SOMMERFELD*
Mariusz
Rakowicz Radosław
Czapla Damian
Czapla Tomasz

95

20

II termin
20. Brzeźno KRAMER*
Teresa
Wojtkowiak Lidia
Rybicka Kazimiera
Chudziak Zofia

107

23

 II termin
21 Rejowiec ZYGMANIAK
Ewa 
Uciński Stanisław
Koterba Natalia
Wanecka Anita
Gronowicz Małgorzata
Rój Mirosław

206

41

II termin
22 Łosiniec BERENT
Danuta
Berent Aleksander
Czarczyńska Barbara
Grygiel Przemysław
Mazurek Andrzej
Pauszek Tomasz
Tomkowiak Marian
Wendland Krzysztof
Wiśniewski Piotr

286

52

II termin
23 Roszkowo WOJNACH*
Piotr
Szymkowiak Grzegorz
Koteras Janina
Frontczak Krzysztof

160

39

I termin
24 Niedźwiedziny HYTRA
Zofia
Mikuła Marek
Malczewski Roman
Strojny Andrzej
Węglewski Mieczysław

120

21

II termin
25 Potrzanowo BRODA *
Jan
Kaczmarek  Marta
Kaczmarek Piotr
Kuczyński  Eugeniusz
Liberski  Tomasz
Słomiński Krystian Szymańska Grażyna
Załuski  Witold

560

31

II termin
26 Sława Wielkopolska STOIŃSKI*
Daniel
Popielski Przemysław
Ratajczak Patrycja
Smółkowski Wiesław

84

21

I termin
27 Rakojady JANUCHOWSKI*
Robert
Maryniocha Bronisław
Przybylska Monika
Frontczak Wojciech
Olek Paulina
Dudek Kamil

69

21

I termin

*  zaznaczono nowo wybranych sołtysów; pozostali pełnią funkcję sołtysa kolejną kadencję.