W dniu dzisiejszym do Urzędu w Skokach po raz ostatni Burmistrz Miasta i Gmin Skoki Tadeusz Kłos zaprosił 27 sołtysów, aby podsumować kończącą się niebawem VI kadencję ich pracy na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Podczas spotkania w którym oprócz sołtysów i Burmistrza uczestniczyli także Sekretarz Gminy Blanka Gaździak, Ryszard Kobus oraz Grażyna Kida podsumowano cztery lata wspólnej pracy i to jak zmieniły się wsie podczas ostatnich 4 lat. Podczas wspólnej rozmowy podzielono się uwagami i spostrzeżeniami, które mogą posłużyć w następnych latach do jeszcze lepszego rozwoju wsi i godnego życia ich mieszkańców.

Burmistrz Tadeusz Kłos wręczając sołtysom pamiątkowe tabliczki w podziękowaniu za współpracę wyraził życzenia tego, aby obecni sołtysi jako doświadczeni i zaangażowani dostali kolejny mandat zaufania od mieszkańców na wyborczych zebraniach wiejskich, które niebawem odbywać się będą we wszystkich 27 sołectwach Gminy Skoki.