Dla przedszkolaków z naszego przedszkola było to wielkie wydarzenie. Nikt nie przypuszczał wysyłając zgłoszenie, że będziemy mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne na V Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan, która odbyła się w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej. Uczestnikami Gali byli młodzi utalentowani Wielkopolanie.

„Poloneza czas zacząć” – takimi oto słowami zapowiedziany został występ Zespołu Tanecznego ISKIERKI. I zatańczyli najlepiej jak potrafili. Nadmienić tu należy, że był to jedyny przedszkolny zespół występujący przed tak znamienitą publicznością. A gośćmi tegorocznej Gali byli: Wielkopolski Kurator Oświaty Pani Elżbieta Leszczyńska, Wicekurator Oświaty Pani Hanna Rajcic – Mergler oraz Wojewoda Wielkopolski Pani Marlena Maląg.

Katarzyna Kędziora-Dukszta

[Not a valid template]