HUBERTUS w Stajni Pod lasem w Łosińcu
23 października w Łosińcu zgodnie z coroczną tradycją odbył się 4 już Hubertus. Do „Stajni pod lasem" zawitali zarówno okoliczni bywalcy jak i zaproszeni goście z różnych stron Polski: Warszawy, Śląska, Krakowa i nie tylko.

W obecnym 2007 roku gmina Skoki tak jak rok temu była obecna dwukrotnie, na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po raz pierwszy z końcem września na targach rolniczych FARMA w Pawilonie Regionów na stoisku Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”, którego gmina Skoki jest członkiem. Podczas tych targów prócz zawsze promowanych walorów turystycznych główny nacisk położono na promocję nowowyznaczonego i oddanego do użytku pierwszego w Polsce Cysterskiego Szlaku Rowerowego, o którym pisaliśmy już wcześniej.
Badania Klimatu Rowerowego 2020 – ankiety zebrane

W dniach 11-15 czerwca 2008 r. uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą panem Andrzejem Surdykiem pokonywali trudy podróży, na którą udali się do Srebrnej Góry. Wędrowali na srebrnogórskich szlakach wśród buczyny, wśród fortecznych murów, w gnejsowych ścianach sztolni i w półmroku wąwozów.
II Rajd rowerowy na orientację
Mała infrastruktura turystyczna w Rejowcu
Sezon turystyczny A.D. 2015 otwarty








Unia Europejska


















