Bezpłatny punkt dostępu do internetu

Informujemy, że z myślą o mieszkańcach naszej Gminy w Urzędzie Miasta i Gminy w Skokach uruchomiliśmy bezpłatny punkt dostępu do internetu oraz bieżąco aktualizowanej bazy aktów prawnych.
Udana akcja, czyste i zadbane miasto i osiedla
Pierwsze posiedzenie Gminnej Rady Seniorów w Gminie Skoki
Poruszaj ciało, odetchnij głębiej
Monitoring Miejsca Rekreacyjnego przy ulicy Antoniewskiej w Skokach
W podziekowaniu za współpracę od skockiego Oddziału Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Goszczący 4 października 2011 roku na zebraniu skockiego Oddziału Emerytów, Rencistów i Inwalidów Henryk Zywert - prezes Zarządu Okręgowego Związku w Poznaniu, działając z upoważnienia Zarządu Głównego Związku udekorował Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Tadeusza Kłosa „Złotą Odznaką Honorową” za wybitne zasługi dla Związku.
Nowy skład na linii Poznań- Wągrowiec
Biegacze ze Szkoły Podstawowej w Skokach

4 kwietnia w Kobylcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Z naszej szkoły startowało 26 zawodników w kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt klas IV-V oraz VI.
Najlepsze wyniki to:
I miejsca - Ewelina Szymańska, Blanka Kopydłowska, Mateusz Tyll,
II miejsce - Radosław Dorawa,
III miejsca - Michalina Krzymieniewska, Jakub Kubiński, Hubert Łukaszewski,
IV miejsce - Zuzanna Rychlicka








Unia Europejska



















