7 lutego 2016 w hali Widowiskowo – Sportowej w Skokach odbył się Turniej Piłkarski drużyn Żaków, zorganizowany przez KS Wełna Skoki, przy wsparciu Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

Gminę Skoki reprezentowały dwie drużyny Wełna Skoki oraz Wełna Skoki II. Łącznie do piłkarskich zmagań przystąpiło 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy A i B. Łącznie rozegrano 18 meczy. Najwięcej emocji zarówno wśród kibiców, którzy licznie przybyli na skocką halę jak i wśród zawodników wzbudzały mecze, które zakończyły się rzutami karnymi: o 7 oraz 5 miejsce, a także mecz finałowy pomiędzy Wełną Skoki, a Wełną Rogoźno. Gospodarze okazali się gościnni i puchar trafił w ręce zawodników Wełny Rogoźno. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

1/Wełna Rogoźno
2/ Wełna Skoki
3/ Nielba Wągrowiec
4/ Piast Łubowo
5/ Objezierze
6/ Mieścisko
7/ Wełna Skoki II
8/ Sparta Janowiec

Zawodnicy otrzymali medale, puchary oraz nagrody rzeczowe i specjalne wyróżnienia: statuetkę najlepszego bramkarza- Mateusz Dolata z Wełny Rogoźno, najlepszego strzelca- Dawid Obst z Wełny Skoki, który zdobył 6 bramek, najlepszego zawodnika- Igor Busz z Nielby Wągrowiec.

[Not a valid template]