Skoczanki wicemistrzyniami Wielkopolski LZS

W półfinałowym Turnieju Piłki Siatkowej LZS w dniu 25.02.2018 w Chodzieży Gminę Skoki reprezentowała drużyna żeńska w składzie: Izabela Fidos, Kamila Fredrych, Aleksandra Piguła, Natalia Glapa, Aneta Deminiak, Monika Dereżyńska. Skoczanki wygrały pierwszy mecz z reprezentacją Piły 2:1 oraz z Chodzieżą 2:0. Wywalczyły awans do finału wojewódzkiego.

W finale wojewódzkim piłki siatkowej 04.03.2018 w Wolsztynie Gminę Skoki reprezentowały: Izabela Fidos, Kamila Fredrych, Aleksandra Piguła, Natalia Glapa, Patrycja Jarosz, Dominika Szczepaniak. Skoczanki wygrały pierwszy mecz z Szamotułami i przegrały finał z drużyną Środy Wielkopolskiej 0:2, zdobywając tytuł wicemistrza Wielkopolski LZS na rok 2018.

Jest to pierwszy medal reprezentacji żeńskiej na poziomie wojewódzkim w piłce siatkowej.

W konkursie wiedzy o LZS  startował również Bronisław Piechocki zajmując 6 miejsce. W finale wojewódzkim powiat Wągrowiecki startował w następujących konkurencjach: piłka siatkowa, piłka  nożna, konkurs wiedzy LZS, podnoszenie ciężarów,przeciąganie liny, rzuty karne, wielobój rekreacyjny i rzut lotką. W klasyfikacji generalnej Spartakiady Zimowej wygrał powiat wągrowiecki.