Budują Narvik – Przemysław Jarecki i Ryszard Kruk przybyli do Narviku i chcą tu...

Ta zapowiedz sygnalna, która wraz ze zdjęciem, 16 sierpnia 2011 roku pojawiła się na 1 stronie norweskiej gazety FREMOVER polecająca zamieszczony na rozkładówce tego numery wywiad z przybyszami z Polski, Przemysławem Jareckim i Ryszardem Krukiem.
W trakcie wywiadu jego bohaterowie mówią o swej drodze życiowej i o pracy w Narviku. Aktualnie pracują w centrum Narviku przy budowie 20-piętrowego „Rica Hotel”. Ich współpracownikami są Norwegowie, Duńczycy, Niemcy , Rumuni i przybysze z innych państw europejskich, a nawet z dalekiego Pakistanu. Wszyscy są szanowani, nie tylko przez współpracowników, ale i przez pracodawców. I to właśnie, obok pewności pracy oraz czterokrotnie wyższej niż w Polsce pensji, obok pięknych krajobrazów i możliwości spełnienia swych pasji – łowienia ryb, turystyki i fotografii zdaniem rozmówców przemawia za korzyściami pracy w Norwegii.
Dachowanie w deszczowe popołudnie
Kampania informacyjna „5 lat LSR” 7 RYB
Wybory uzupełniające sołtysa i członków rady sołeckiej w Sołectwach Bliżyce i Glinno
Sierpniowy numer „Wiadomości Skockich”
Twórcze spotkania dla pań w Skokach – „Kobiety jak Kwiaty
Dzień kobiet – podwójne święto w Potrzanowie

8 marca, stał się nie tylko świętem kobiet, ale i dniem radości wszystkich mieszkańców. Przed częścią oficjalną zebrani w świetlicy wiejskiej w Potrzanowie mieli okazje cofnąć się w czasie dokładnie o 40 lat, bowiem 8 marca 1968 roku umilkło światło lamp naftowych, które zostały zastąpione żarówka elektryczną.








Unia Europejska



















