Tak jak w ubiegłym roku, tak i w tym 2021 służymy Państwu informacją oraz pomocą przy wypełnianiu wniosków w ramach rządowego programu Czyste powietrze, szczegóły poniżej:

Na podstawie Porozumienia Burmistrza Miasta i Gminy Skoki – Tadeusza Kłosa z Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu – Jolanty Ratajczak od 19 sierpnia 2019 roku mieszkańcy gminy Skoki będą mogli uzyskać wsparcie w aplikowaniu o środki na wymianę źródeł ciepła, termomodernizację czy też odnawialne źródła energii, w ramach Programu Czyste Powietrze.

Przyjmowanie interesantów odbywać się będzie w biurze na II piętrze, segmentu B Urzędu Miasta i Gminy w Skokach, w poniedziałki od godziny 9:00 do 13:00 oraz środy od godziny 8:00 do 13:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

Dla podniesienia komfortu oraz usprawnienia obsługi mieszkańców prosimy o telefoniczne umawianie się, w w/w dniach, na indywidualne konsultacje wniosków – tel. 61 8 925 800.