Zebranie informacyjno – konsultacyjne w sprawie gospodarki odpadami

12 lutego 2013 roku w Bibliotece Samorządowej w Skokach odbyło się zebranie informacyjno- konsultacyjne z mieszkańcami Gminy Skoki poświęcone prowadzeniu na terenie Gminy zorganizowanego odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości .
Tematyka zebrania wywołała duże zainteresowanie, a przybyli na nie mieszkańcy, w tym również z terenów rekreacyjnych, zapełnili salę po brzegi i w trakcie przedstawianych spraw zadawali wiele pytań mających wyjaśnić wątpliwości jakie niosą za sobą nowe rozwiązania dot. gospodarki odpadami.
10 listopada – Międzynarodowy Dzień Jeża

Ktoś może zapytać, dokąd na obóz tego lata? Odpowiedź brzmi do Jarosławca. Stanica Leśna Polana należąca do hufca Sławno od wielu lat przyciąga harcerzy z całej Polski. Tym razem ze skocką grupą odpoczywali także harcerze i cywile ze Słupska, Czechowic – Dziedzic a także strażacy ochotnicy z Kochanowic koło Częstochowy.
Wścieklizna – śmiertelne zagrożenie dla ludzi i zwierząt
Sukces młodych skockich gimnazjalistek w dalekich Bieszczadach
Pożegnanie Lata w Skokach z ALIĄ








Unia Europejska



















