
W Rejowcu wiedzą jak bawić się w Andrzejki. Pierw bawili się duzi, a następnie mali.
Konkurs na plakat profilaktyczny podsumowany
Odpady BIO luzem czy w torebce ?
Ze sportu szkolnego Gimnazjum w Skokach

W dniu 18 maja reprezentacja Gimnazjum w Skokach uczestniczyła w ścisłym finale wielkopolski w rozgrywkach piłkarskich Coca Cola Cup 2011.
31 maja w Lesznie podczas Mistrzostw Wlkp. w Lekkoatletyce, Mateusz Nowak zajął II miejsce i srebrny medal.
4 czerwca podczas corocznego Święta Szkoły jednym z głównych punktów był Festiwal Sztafet Olimpijskich. Siedmioosobowe sztafety składające się z 3 dziewcząt i 4 chłopców walczyły na trasie przy Gimnazjum w Skokach na dystansie ok. 780 m.
11 czerwca w Poznaniu na stadionie Olimpii miały miejsce Klubowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce w kategorii młodzik (klasa I i II gimnazjum).
Wyniki II Półmaratonu Wągrowiec – Skoki
Konkurs „Piękna i Zielona Gmina 2015”
LATO = OBÓZ = JAROSŁAWIEC = PRZYGODA = WYPOCZYNEK = ZABAWA = WSPOMNIENIA

Można by pisać jeszcze więcej synonimów na określenie obozu w Jarosławcu, ale musieli by tego dokonać wszyscy uczestnicy, a nie tylko ja. Jest bowiem w tym miejscu jakaś magiczna moc, która przyciąga nas w to miejsce. Nie inaczej było i w tym roku Grupa harcerzy 7 Skockiej Drużyny Harcerskiej „HYCE” im. gen. Stanisława Sosabowskiego wsparta cywilami i tym razem gościła na „Leśnej Polanie” – stanicy hufca ZHP Sławno.
Cenne surowce w pojemnikach na odpady zmieszane !!!
Zebrania sołtysów ciąg dalszy – już wszystko jasne
Tu na razie jest ściernisko, ale będzie…..








Unia Europejska



















