Wędkarskie zmagania o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki

Przy pięknej pogodzie 16 czerwca br. nad jez. Rościńskim rekordowa liczba, bo aż 17 drużyn wędkarskich wzięło udział w Drużynowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki. Zawody zorganizowane zostały tradycyjnie z okazji największej imprezy która odbywa się w naszej Gminie, w tym roku pt. Święto Miasta i Gminy Skoki 2012.
Wielkopolska przyjazna zwierzętom – podsumowanie programu w gminie Skoki
śp. Tadeusz Mazowiecki w Skokach

W dniu 29 sierpnia 1993 roku w Skokach przebywał śp. Tadeusz Mazowiecki. Jego obecność była związana z kampanią wyborczą do Sejmu. Tadeusz Mazowiecki wspomagał w tym czasie kandydatów z ramienia Unii Demokratycznej, partii politycznej której w tym czasie był liderem. W wyborach w 1993 roku startował z listy Unii Demokratycznej rodowity skoczanin Antoni Giersig.
Niemieccy goście u skockich wędkarzy








Unia Europejska



















