Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest czasem kiedy wiele organizacji spotyka się na tradycyjnym opłatku, podobnie zrobili członkowie Fan Clubu Lecha Poznań działającego na terenie naszej Gminy. Podsumowująco wigilijne spotkanie zorganizowano w dniu 16 grudnia, które dzięki uprzejmości pana Mariana Deminiaka odbyło się przy ul. Zamkowej w Skokach.
Rozpoczęło je podsumowanie zakończonej przed dwoma tygodniami rundy jesiennej w wykonaniu kibiców. Głos po kolei zabierali Michał Gustowki (Prezes), Przemysław Gustowski (Guciu) oraz Tomasz Ludzkowski (Lucek).

Klubowicze obejrzeli ciekawą prezentację multimedialna zawierającą informacje oraz zdjęcia z meczów Kolejorza.

Na spotkaniu obecny był przedstawiciel lokalnej prasy pan Edmund Lubawy, który przyglądał się przebiegowi spotkania i działalności FC. W styczniu prawdopodobnie aż w dwóch gazetach jednocześnie ukaże się materiał o Fan Clubie ze Skoków.

Na spotkaniu obecny był również Arkadiusz Dembinski przedstawiciel Wiary Lecha – stowarzyszenia kibiców Lecha Poznań działającego w Poznaniu przy klubie KKS Lech. Stowarzyszenie to ma moc prawną i współpracuje ściśle z władzami klubu. Zajmuje się kontaktami na linii klub kibice, organizuje wyjazdy na mecze, konkursy i wiele innych. Stowarzyszenie ma swoja stronę internetowa: www.wiaralecha.pl
Arkadiusz Dembiński wręczył upominki klubowe dla najaktywniejszych działaczy fc.

 

Członkowie fc długo przygotowywali się do tego spotkanie więc kawy, tortu i opłatka nie mogło zabraknąć. Wielki fan clubowy tort z herbem fc rozszedł się błyskawicznie.

Po części podsumowującej przyszedł czas na omówienie bieżących spraw fan clubu.

Członkowie fc dziękują serdecznie panu Edmundowi Lubawemu za przybycie oraz Panu Marianowi Deminiakowi za udostępnienie sali.

Więcej zdjęć ze spotkania >>>