Oświetlenie przejść dla pieszych w Rejowcu
Kompleksowy remont gminnych lokali mieszkalnych w Rejowcu
Od 1 stycznia segregujemy obowiązkowo tekstylia i odzież
Kolejny krok w stronę budowy żłobka publicznego za nami
Kurs tańca towarzyskiego dla par – zapisy ruszają!
Komunikat meteorologiczny – przymrozki
Święto Niepodległości w Skokach

Biało czerwonymi flagami narodowymi miasto Skoki akcentowało 93 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Centralne, Gminne uroczystości tegorocznego Święta, w obecności 15 pocztów sztandarowych oraz delegacji: szkół, organizacji, stowarzyszeń, zakładów pracy i mieszkańców odbyły się w godzinach wieczornych 11 listopada 2011 roku. Rozpoczęła je w kościele pw. św. Piotra i Pawła msza święta w intencji Ojczyzny. W trakcie mszy proboszcz ks. Karol Kaczor wygłosił kazanie poświęcone rozumieniu patriotyzmu w czasie pokoju oraz szacunku dla znaków i symboli narodowych.








Unia Europejska



















