III Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza
Turniej Siatkówki WOŚP 2026 w Skokach – Sportowa rywalizacja, wspólne granie i pomoc dla...
Gmina Skoki w partnerstwie z Wielkopolskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe z Poznania realizuje projekt pn.: „Umiem pływać”, w ramach którego 84 uczniów klas III szkoły podstawowej w Skokach, w okresie od kwietnia do czerwca 2014 r., bierze udział w 10 dwugodzinnych lekcjach pływania.
Ubieranie choinki z przedszkolakami
Aplikacja mobilna e-Urząd Skarbowy dostępna na smartfonach
Tor motocyklowy w Roszkowie oficjalnie otwarty
W SKOKACH ZAPŁONĄŁ ZNICZ GAZOWY

A zapalili go w 28 lipca znamienici goście w osobach: Wojciecha Jankowiaka, Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego,Zdzisława Kowalskiego, Prezesa Zarządu Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa i Andrzeja Mikołajczaka, dyrektora tej spółki, którym towarzyszył Tadeusz Kłos, Burmistrz Miasta i Gminy Skoki. Nie obyło się bez poświęcenia tego znicza przez dziekana ks. Karola Kaczora oraz przemówień dostojnych gości. Zasłużonym osobom dla gazyfikacji miasta i gminy burmistrz Kłos podziękował pamiątkowymi statuetkami.








Unia Europejska


















