W ramach obchodów 650-lecia Miasta Skoki na skockiej hali zorganizowano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza. Udział zgłosiło 10 drużyn w kategorii senior oraz 4 w kategorii junior. Seniorzy zostali podzieleni na dwie grupy: A i B, mecze rozegrano na zasadzie każdy z każdym, następnie rywalizowano o miejsce na podium.

Ostateczna tabela przestawia się następująco:

Juniorzy:
1/ Bolechowo 6 pkt.
2/ MOONS 4 pkt.
3/ III A Gimnazjum 2 pkt.
4/ ID Team 0 pkt.
Najlepsza siatkarka: Natalia Lahuta, najlepszy siatkarz: Szymon Cholewczyński.

Seniorzy:
Grupa A:
1/ Rogoźno 8 pkt.
2/ Wtorkowi Wągrowiec 6 pkt.
3/ Popowo Kościelne 4 pkt.
4/ Wełna Skoki 2 pkt.
5/ Sława Wielkopolska 0 pkt.

Grupa B:
1/ Zamek Gołańcz 8 pkt.
2/ ZNP 6 pkt.
3/ Transport Pauszek 4pkt.
4/ Audiostrefa 2 pkt.
5/ Gmina Skoki 0 pkt.

Najlepsza siatkarka: Honorata Starszak, najlepszy siatkarz: Jakub Bazylewicz.

Ostatecznie miejsce na podium wywalczyli:
1/ Zamek Gołańcz
2/ Rogoźno
3/ ZNP

Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Burmistrza statuetki oraz upominki, wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportową rywalizację i gratulujemy kondycji!

zdjęcia Ewa Hermann