1 kwietnia 2023 roku w hali widowiskowo- sportowej w Skokach odbył się I Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozegrały mecze w dwóch grupach A i B. Miejsca w grupach wyłoniły drużyny, które walczyły o miejsca w turnieju. Odpowiednio, drużyny które zajęły 1 miejsca w grupach walczyły o I miejsce w klasyfikacji końcowej ,drużyny  które zajęły 2 miejsca o III miejsce itd.

Klasyfikacja drużyn:

  1. No Problem Potrzanowo,
  2. Kocury,
  3. Volley Bulls,
  4. Skoki,
  5. Aniołki i Diablice,
  6. KS Potrzanowo 3,
  7. KS Potrzanowo 2,
  8. KS Potrzanowo 1.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju, za miłą atmosferę, sportowe zachowanie i świetną zabawę. Dziękujemy również sędziom pani Hannie Węglewskiej i Wiesławowi Sierzchule.

Poniżej galeria zdjęć z turnieju autorstwa Kamili Fredrych: