16 marca w hali sportowej w Skokach rozegrano 2. Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki w którym wzięło udział 8 drużyn.

Zespoły poprzez losowanie zostały podzielone na dwie grupy A i B. W każdej grupie doszło do 6 spotkań na zasadzie „każdy z każdym” , po podsumowaniu wyników w poszczególnych grupach, rozegrano mecze wg zasady: 5 z 5, 4 z 4, 3 z 3, 2 z 2 oraz mecz finałowy pomiędzy zwycięzcami w grupie A i B.

Wszystkie rozgrywki przyniosły wiele emocji, ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: Potrzanowo II
  • II miejsce: KDS Volley
  • III miejsce: Skoki 86
  • IV miejsce: Potrzanowo I
  • V miejsce: Mi To Tito
  • VI miejsce: WRC Magicy
  • VII miejsce: Potrzanowo III
  • VIII miejsce: Skoki

Wszystkie drużyny z rąk Burmistrza otrzymały pamiątkowe dyplomy  i medale  za udział w Turnieju, za zajecie miejsca na podium drużyny otrzymały puchar. Sędziami całego turnieju byli: Hanna Węglewska i Wiesław Sierzchuła.

Serdecznie dziękujemy drużynom, sędziom oraz kibicom za udział w Turnieju i zapraszamy do kolejnych rozgrywek!