Zapachu i smaku chleba z pewnością nie zapomną uczestnicy VIII Rajdu Rowerowego w Nieznane, który odbył się 6 kwietnia w sobotę w przepiękny, słoneczny i ciepły dzień.

Przepysznym chlebem (i nie tylko) wypiekanym na miejscu około 150 rowerzystów zostało uraczonych na mecie w nieznanym, metą tą okazała się Weranda Home w Sławicy, przepięknie położony pensjonat wśród jezior i lasów u progu Puszczy Zielonki. http://werandahome.com/pl/

Aby tam dotrzeć uczestnicy w ciemno stawili się na starcie rajdu, na skockim targowisku, aby wyruszyć w dwie nieznane im trasy.

Pierwsza ok 40 osobowa grupa pod przewodnictwem Macieja wyruszyła w 50km trasę sportową. Po godzinie ponad 100 rowerzystów dużych i małych wypuszczonych przez burmistrza Tadeusza Kłosa oddało się w moje ręce i moich pomocników Marzenę, Łukasza i Arka aby pokonując rekreacyjnie 25 km zajechać na metę.

Oprócz wspomnianego już przepysznego chleba i innych smakołyków na zgłoszonych uczestników czekała tombola z nagrodami.

Już wiem gdzie w nieznane pojedziemy za rok, i Ty się dowiesz 4 kwietnia 2020, już dziś serdecznie zapraszam.

no images were found