„Indiańskie lato” – Półkolonia letnia z Tęczą
Spotkanie noworoczne Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego

Konkurs fotograficzny „Obiektywna Zielonka – na cztery pory roku” dobiegł końca, znamy laureatów – nagrodzonych i wyróżnionych. Organizatorem konkursu był Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, a tegoroczny Patronat nad konkursem objął Wójt Czerwonaka, Pan Mariusz Poznański. 2 grudnia 2011 r. w Czerwonaku obradowało Jury konkursu, w składzie którego znaleźli się: Elizeusz Cieślik – Przewodniczący, Milena Kuleczka i Rafał Konieczny – członkowie, Małgorzata Kawka - członek honorowy – pomysłodawczyni idei Konkursu oraz Patrycja Owczarzak – sekretarz i przedstawiciel Organizatora. Spośród 42 zgłoszeń Jury zakwalifikowało 36 i poddało ocenie w sumie 250 prac.
Skocki cmentarz żydowski oficjalnie upamiętniony
Rybacka i wędkarska brać sprzątała jeziora

Tradycyjnie już na początku sezonu brzegi jez. Rościńskiego od wielu lat sprzątają wędkarze z Koła PZW Nr 120 w Skokach. 21 kwietnia, czyli tydzień wcześniej do akcji sprzatania jezior włączyło się poraz drugi Gospodarstwo Rybacie w Skokach pod przewodnictwem pana Roberta Kowalewskiego.
Nowy wóz strażacki dla OSP Skoki
Święto Niepodległości w skockim bractwie kurkowym

Rocznica odzyskania nieodległości jest powodem, dla którego rokrocznie bracia kurkowi gromadzą się najpierw w kościele na Mszy św. w intencji Ojczyzny, a potem w swojej siedzibie, gdzie rozgrywają statutowy turniej strzelecki. W tym roku, najważniejszym jednakże punktem programu było odsłonięcie 10 listopada tablicy pamiątkowej, umieszczonej na domu rodziny Przykuckich przy ulicy Kazimierza Wielkiego 10.








Unia Europejska



















